Attēls

Akciju sabiedrība „Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” – labākais ganāmpulka attīstībai

Jaunākā informācija

02

Iespēja apgūt mākslīgās apsēklošanas tehniķa specialitāti

... Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola aicina apgūt IP „Veterinārmedicīna” specialitāti „Mākslīgās apsēklošanas tehniķis” profesionālās tālākizglītības programmas (960 stundas) ietvaros. Pieteikšanās līdz 2018.gada 15. janvārim.

29

Notiks kursi kazkopības saimniecībās strādājošajiem

... Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 5. un 6. decembrī organizē divu dienu bezmaksas kursus Valsts Lauku tīkla programmas ietvaros dzīvnieku pārraugiem un citiem kazkopības saimniecībās strādājošajiem. Kursos plānotas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.

04

Seminārs par jaunākajām tendencēm ganāmpulka atražošanā Eiropā un ASV

... Š.g. 16. novembrī Siguldas pagasta Kultūras namā Zinātnes ielā 7B
notiks Siguldas CMAS organizēts seminārs par jaunākajām tendencēm ganāmpulka atražošanā un situāciju piena ražošanā Eiropā un ASV.

01

Aicinām uz kvalifikācijas kursiem slaucamo govju pārraudzībā Gulbenē

... Šī gada 13. septembrī ganāmpulku īpašniekiem un citiem interesentiem ir iespēja apmeklēt Siguldas CMAS rīkotos teorētiskos kvalifikācijas kursus slaucamo govju pārraudzībā Gulbenē (Domes ēkā Ābeļu ielā 2, 3. stāva zālē). Kursus vadīs speciālisti no Lauksaimniecības datu centra un Siguldas CMAS.

22

Jaunie ārzemnieki un vērtējumi ir klāt

... Līdz ar plaukšanas trakumu dabā arī mūsu piedāvājums šobrīd ir krāšņiem jaunumiem bagāts – no ASV, Vācijas, Francijas un Dānijas iepirktu piena un gaļas šķirņu buļļu spermu. Neliek vilties arī pirmie saņemtie vērtējumi pēc meitām mūsu piedāvātajiem buļļiem ar genoma vērtējumiem.